Број на оглас: 2715126
Објавен на: 12.02.2019, 13:39
1 / 5

Apartmani vo Berovo

500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


2 Apartmani so po 2 edinecni kreveti
Posebno WC
Mini kujna
na 2 min od centarot na Berovo.
Cena na apartman: 1000 den.

Tel. 078 269 124