Број на оглас: 2714791
Објавен на: 14.12.2018, 19:18
1 / 4

se prodava ohridski camec 4.5m

600 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ohridski camec vo odlicna sostojba restavriran spremen za sezonata . so dokumenti