Број на оглас: 2714688
Објавен на: 15.02.2019, 18:37
1 / 7

****PRODAVAM KUKA VO KRUSHEVO SO ODLICNA MESTOPOLOZBA ****

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
260 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Koca milenku

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka karabina vo Krushevo so odlicna mestopolozba, smestena vo hotelska zona, vednas pod hotel Panorama,
po zelba moze da se prenameni vo hotel.
Kukata ima 2 terasi so prekrasen pogled na gradot, dolnata terasa e 3.5m x 1.2m, gornata terasa 8m x 1.2m,
Kukata e so kompletna sredena dokumentacija
075711911
072238231