Број на оглас: 2713744
Објавен на: 01.06.2020, 09:35
1 / 9

Kuka na odlicna lokacija !!! Куќа на одлична локација !!!

56.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
240 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
230 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1961
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ул. Владо Кантарџиев, бр.6, Гевгелија

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Гевгелија, наспроти Болницата. Во близина на железничка станица и автобуска станица, на само 5 минути од центарот на градот, на одлична локација!
Куќата има два спрата, 8 соби, по 4 соби на спрат, на вториот кат има клима, 2 купатила, по едно на спрат, има голем двор, место за паркинг, две гаражи и помошна просторија, во едната гаража има канал за автомеханичар.
Куќата е во одлична состојба, новопоставени словенски прозорци.
Одлична понуда! За повеќе информации на телефон 070 543 705 и 075 338 014