Број на оглас: 2713198
Објавен на: 21.10.2018, 14:35
1 / 10

Peugeot 207 1.4HDI

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 207 1.4 hdi so ful oprema klima ektrika zimni gumi nov akumulator mnogu drugo sega uvezeno plateni davacki do reg 071208042