Број на оглас: 2713018
Објавен на: 30.06.2020, 20:48
1 / 5

Cassette Deck TECHNICS RS-TR 575 EXTRA

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Dvata Deka Snimaat istovremeno + Revers.
Extra Sostojba. Made in Japan.