Број на оглас: 2712731
Објавен на: 18.06.2018, 09:41
1 / 12

Prodavam Vw Golf 5 1.9-105ks-Meraklisko kolice

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Vw Golf 5-1.9 tdi-105ks
2007 godina-Registriran cela godina
Servisiran vo odlicna sostojba i karoserisi i enterier
Full oprema
6 Airbags,ABS,ESP,Bord kompjuter,4xEl prozori,El retrovizori,Fabricko cd so ozvucenje
Dokolku ste za kola bez maana-Povelete