Број на оглас: 2712596
Објавен на: 17.05.2018, 17:19
1 / 2

Frescolino za vo kola

60 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Frescolino kako novo moze i vo kola da se koristi na 12V a moze i za doma
Cena 60€