Број на оглас: 2712033
Објавен на: 26.12.2018, 16:59
1 / 12

Citroen C3, 1.4 HDI, avtomatik, 2005 g. Uvezen od Germanija

3.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Citroen C3 1.4 HDI motor so avtomatik menuvac vo odlicna sostojba, donesen so vozenje od Germanija.
Napraven golem servis vo Mart 2018
Moze zamena