Број на оглас: 2711841
Објавен на: 14.11.2018, 22:14
1 / 7

Wi-Fi електрични осигурувачи

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Останато

Вид на оглас: Се продава


1
Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашните електрични апарати и осветлување преку вашиот мобилен телефон.
Вклучете ги или исклучете ги апаратите во вашиот дом и кога не сте дома без разлика каде и да сте .
Со само еден клик на вашиот Android мобилен телефон.
Цена на реле. 900 ден
Цена на реле со кабел 1200 ден

2 ЕНДОСКОП
Гакаки 14MM 5M USB Ендоскоп 720P 4 LED диоди USB водоотпорен ендоскоп Borescope инспекција камера Tube Змија Usb Ендоскопија
Цена 1200 ден + достава
3
HANDY HEATER
Греалка за притоплување на простории со многу мала потрошувачка од 350 W.
Дигитален дисплеј
Можност за програмирање
Цена 1100 ден + достава