Број на оглас: 2711677
Објавен на: 25.03.2019, 09:36
1 / 4

DVE KUKI VO EDEN DVOR

24.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
120 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Запад
Адреса:
Bistra 72

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodavaat 2 kuki vo eden dvor ... 2x55m2 i dvor 120m2 vo naselba borimecka vednas vselivi..