Број на оглас: 2711067
Објавен на: 02.10.2018, 14:28
1 / 8

Трактор ИМТ 577 Карданска пумпа Прскалка и Косачка

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Трактор ИМТ 577
Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л