Број на оглас: 2710950
Објавен на: 20.02.2020, 18:42
1 / 7

se izdava magacin,hala so izlozben prostor

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam hala, magacin so pristap na kamioni i viljuskar okolu nea i vo nea,pogoden za sekakva namena obezbeden so alarm, kameri so cela potrebna dokumentacija.poveke informacii na telefon.