Број на оглас: 2710680
Објавен на: 17.04.2019, 19:28
1 / 5

Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

По Договор
Број на соби:
6
Квадратура:
175 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
756 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1980
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Ulica 811 broj 13 Zeleznicka Stanica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratni, vkupno 931 m2. Ima vgraden HIDROFOR. Lokacijata e obelezana na mapata. Kucata gi ima site potrebni dokumenti i e legalizirana. Broj na telefon za kontakt
071 564 406 i 078 335 618.