Број на оглас: 2710392
Објавен на: 12.10.2018, 08:02
1 / 7

масичка за кафе или ресторан

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


има повеќе од 50 ком. донесен од странство. цена по договор