Број на оглас: 2710095
Објавен на: 18.05.2019, 16:16
1 / 4

Prodavam Kukja

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
270 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Done Bozinov bb

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kukja nad spomenik “Kosturnica” vednas sproti salon za mebel Tehno Kop i salon za motori Kymco. (Moze zamena za stan so vasa doplata)
Za povekje informacii samo na VIBER: +389 77 688588(Viber) i +389 75 609903(Viber)