Број на оглас: 2709132
Објавен на: 21.04.2019, 14:54
1 / 7

Mercedes e 200 cdi evo moze zamena

10.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo dobra sostojba,rgi,servisiran najubav vo mk informaci samo na ovoj broj 071231201