Број на оглас: 2708366
Објавен на: 18.05.2019, 19:27
1 / 11

Делови за MAN TGA/ Delovi za MAN TGA

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Продавам делови од мотор и други делови за MAN TGA
- клипови
- брегаста
- уљена пумпа
- четворокружен вентил
- глави комплет
- шипка за уље
- грана и друго.
За повеќе информации јавете се 070/238-699