Број на оглас: 2708105
Објавен на: 14.06.2018, 13:00
1 / 2

Prodavam 16 aluminski bandasi za w golv4

1.234 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Aluminski bandasi za golf 4 vo super sostojba mozi zamena za celicni so doplata tel 071235488