Број на оглас: 2708084
Објавен на: 11.12.2018, 10:40
1 / 4

⭐⭐⭐ FOTELJA ⭐⭐⭐ ФОТЕЉА⭐⭐⭐

18 € Цената не е фиксна 19 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fotelja!!!
Socuvana!!!!
Vidi sliki