Број на оглас: 2707661
Објавен на: 14.01.2019, 15:34
1 / 9

MERCEDES A 180 DIZEL ELEGANCE

4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info - Blagoj 078421233
Voziloto e vo prekrasna sostojba, bez defekt, raboti se, servisirano redovno, ekonomichno so mnogu oprema i mala kilometrazha.