Број на оглас: 2705437
Објавен на: 20.05.2018, 10:24
1 / 1

HUAWEI P9 LITE CRN OD TELEKOM SO 2GOD GARANCIJA

8.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P9 Lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HUAWEI P9 LITE CRN OD TELEKOM SO 2GOD GARANCIJA
Model 2016