Број на оглас: 2705429
Објавен на: 24.01.2019, 09:02
1 / 1

GOLEMA AKCIJA NA METALNI TEGOVI OD 20KG __2400DEN__

2.400 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA:

pod logoto FITNESS MK

Metalni tegovi od 20kg od markata Body Sculpture
Promotivna cena 2400den

070/606-966
070/922-000