Број на оглас: 2704595
Објавен на: 10.08.2018, 14:56
1 / 10

Тојота Рав 4

7.600 € Цената не е фиксна 8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


екстра состојба нови гуми климатроник двозонски
еден сопственик сервизни документи
сервисиран ирегистриран до 11.2018.
tel 075 431 549 Zan .