Број на оглас: 2700942
Објавен на: 26.03.2020, 11:01
1 / 7

Bmw r1200 gs

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Вид:
Туринг
Година:
2009
Модел:
GS1200
Километри:
45000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw gs1200 uvezen od italia servisiran gumi novi so full oprema motorot vredi da se vidi registriran so zelen karton