Број на оглас: 2700309
Објавен на: 25.11.2017, 00:22
1 / 2

Phone 5 32Gb

110 €
Марка:
Apple
Модел:
iPhone 5
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 5 32Gb nema problem mnogu dobar si rabotit