Број на оглас: 2700211
Објавен на: 08.02.2019, 09:34
1 / 2

SE BARA POMALA VIKENDICA VO MAVROVO

30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
350 m²
Број на соби:
3
Греење:
Друго
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ponuda so sliki i broj na parcela Ili parcela za gradenje