Број на оглас: 2700103
Објавен на: 11.12.2017, 09:02
1 / 7

Ford eskord odlicen

950 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so napraven golem servis plus cetiri novi zimski gumi pred 1500 kilometri
Odlicna za pocetnici so mala potrosuvacka so eden zbor kolata e top