Број на оглас: 2700054
Објавен на: 18.02.2018, 18:24
1 / 12

BMW 318 ti 143ks 2.0 benzin 2004 god EXTRA! xenon

3.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е лично донесена со возење од Германија, нема никакви маани и поправки.
Колата е од прв газда, со реални километри, сервисна кништа и се друго комплет реално.
Сменати нови предни кочници и стабилизатори.
Потрошувачка на отворен пат 6-8 L/100km
Ентериерот е во перфектна состојба.
Каросеријата нема никакви корозии и сл.
Платени се сите давачки до пред регистрација.
Постои и специјална понуда за доплата од 200 евра да добиете оригинал BMW бандажи со летни FULDA гуми во екстра солидна состојба.

БЕЗ ЗАМЕНИ

077/532-448

070/361-161