Број на оглас: 2699683
Објавен на: 16.10.2018, 11:45
1 / 3

АКЦИЈА НА ТЕКО СОЛАР 7 ГОД ГАРАНЦИЈА!!!

11.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАЖБА НА СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ ОД НАЈДОБРИОТ БРЕНД TЕКО СОЛАР ВО МАКЕДОНИЈА

150 литри - 11.990 ден.
200 литри - 14.499 ден
240 литри - 17.399 ден.

Комплетот содржи:
-Иноксен Бојлер
-Иноксно постоље за бојлер
-Контролер
-Електромагнетен вентил
-Бреднирана ТЕКО СОЛАР Тросолојна бакарна цевка
-Грејач
-Сонда

💥 СОЛАРНИТЕ КОЛЕКТОРИ СЕ СО 7 ГОД. ГАРАНЦИЈА 💥

ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

КОНТАКТ 078 33 55 11
КОНТАКТ 078 33 55 11
КОНТАКТ 078 33 55 11