Број на оглас: 2699615
Објавен на: 24.02.2020, 19:03
1 / 5

Tornado

11.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Tornado koe raboti od 6 do 9 bara. So metalna perka. Poteklo Italija