Број на оглас: 2698400
Објавен на: 16.05.2019, 17:04
1 / 4

Kopcinja za prozori Vw polo,lupo, Seat cordoba,ibiza

400 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Vw polo,lupo, Seat cordoba,ibiza
Tип на делови:
Стакло и додатоци /Прозореци

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Novi kopcinja za prozori za:
Vw Polo, Lupo
Seat Cordoba, Ibiza

Info na viber 078 845 629