Број на оглас: 2695403
Објавен на: 02.08.2020, 09:36
1 / 10

SEAT LEON 2.0 TDI SVAJCARSKI PERFEKTEN

4.600 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Seat Leon 2.0 TDI 140KS 2005 година донесен од Швајцарија со возење, регистриран до април 2019
Возилото од опрема поседува:
- ABS
- ASR
- AIRBAG
- Aлуминиумски бандажи 16' со зимни гуми скоро нови YOKOHAMA
- Климатроник
- Темпомат
- Борд Компјутер
- Сервисна книга водена во Швајарија до последен километар
- Радио со (MP3,WMA,AUX BLOOTOTH NAVIGATION PHONE)
- Електрика на стакла
- Електрика на ретровизори
- Греачи на ретровизори
- Централна брава
- Трокрак волан со подесив по висина и длабочинаПерфектно возило со еден збор кој е за добра кола нека повели.
Без замени!!