Број на оглас: 2694636
Објавен на: 01.06.2019, 10:08
1 / 3

Delovi za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS SE STOVI TREBA

7 €
Марка:
Seat
Модел:
Toledo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
6 kw / 8 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS PRAKJAME PO KARGO NIZ CELA MK