Број на оглас: 2694586
Објавен на: 12.07.2018, 14:25
1 / 6

Mini Cooper 1.6 115ks

3.400 € 3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mini
Модел:
John Cooper Works
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostoba.novi zimski gumi,smeneto ulje i filtri registrirana do Avgust 2018.full oprema t.e komandi na volan,bord kompjutes,greaci na sedista,kozeni sedista!!!