Број на оглас: 2694525
Објавен на: 25.08.2018, 11:49
1 / 1

MP3 radio za opel astra h

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radio mp3 za opel astra h, orginal. Sivo po boja kako na slikata, se si raobti po nego ni grebnatinka. Izvadeno e poradi toa sto si staviv radio so ekran.