Број на оглас: 2694318
Објавен на: 29.05.2020, 18:55
1 / 4

КУЌА (КАРАБИНА)

45.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
9
Квадратура:
500 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Запад
Адреса:
Улица 12 број 7 населба Карпош - Куманово

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа (карабина) со површина од 350м2 и дворна површина од 200м2 во населба Карпош - Куманово
Цената не е фиксна. Контакт 070313818 СВЕТО