Број на оглас: 2691981
Објавен на: 16.05.2019, 17:53
1 / 6

14 4x100 STILAUTO VW GOLF POLO SEAT OPEL

250 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


14 4x100 stilauto made in Italy so 4 novi gumi 185 60 14 UNIROYAL RAINSPORT