Број на оглас: 2691981
Објавен на: 23.10.2019, 11:53
1 / 4

14 4x100 STILAUTO VW GOLF POLO SEAT OPEL

8.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


14 4x100 stilauto made in Italy , bez gumi
-------------PRODADENI---------
-------------PRODADENI---------
-------------PRODADENI---------