Број на оглас: 2691641
Објавен на: 19.08.2018, 12:44
1 / 11

wv vento 19 tdi 90ks staklo so ful oprema servis komplet nap

2.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Vento
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 15 03 2019 klima ispravna servis komplet kolata nema nikakvi popravki xena 2200e fiksno za poevtino ne cvonete nema dogovor