Број на оглас: 2691454
Објавен на: 09.02.2019, 00:13
1 / 5

Plac 100m nad Brusnicka naselba

12 € Цената е фиксна
Квадратура:
1700 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava parcela 1700 m2 na patot za brusnik 100 m nad brusnicka naselba
vednas nasproti vinarija Ciflik na samiot pat. cena fiksna!!! 12 evra/m2.