Број на оглас: 2691065
Објавен на: 21.05.2020, 20:09
1 / 12

Mercedes E270 cdi na bg

1.600 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes e270 cdi vo super sostojba na realni kilometri 264000km racen menuvac 6 brzini ekstra motor kupen od prv sopstvenik redovno servisiran