Број на оглас: 2690919
Објавен на: 15.06.2018, 13:00
1 / 5

MASINA CIRKULAR

1.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina cirkular motor sever 11 kl-29 brzina dolzina 2.40 cm sirina 80 cm,90 visina, pila 60 cm vividia ...masinata ne e koristena cena po dogovor tel: 077-580-719