Број на оглас: 2690901
Објавен на: 22.03.2019, 11:35
1 / 9

Се издава луксузен нов стан

400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
76 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Партизанска 20

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава луксузен стан во центарот на градот до фонтаната (музејот, градско шеталиште, корзото, спортската сала) со две спални соби и комплет луксузно опремен според
периодот на престој и цената. (400€ плус сметките се на ваша страна)