Број на оглас: 2690358
Објавен на: 14.06.2018, 11:36
1 / 3

JOHAN DEERE 26 50 uvezen od CH.

11.500 € Цената е фиксна 12.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


80 KS. - TURBO
90 GOD.