Број на оглас: 2690352
Објавен на: 14.06.2018, 11:36
1 / 2

JOHAN DEERE 10 40 - 50 KS. uvos od CH.

4.450 € Цената е фиксна 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


hidrulicen volan
registriran na MK.
dupli bandasi zadni (gumi)