Број на оглас: 2690343
Објавен на: 12.01.2019, 19:24
1 / 9

NEW HOLLAND 80 60 uvezen od CH.

22.900 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


+ ADAPTER ZA PCENKA 4 REDEN - KLIMA - SENZORI ZA RASTUR - SECKA ZA SLAMA - KOLICKA ZA HEDER I DR.