Број на оглас: 2690275
Објавен на: 18.12.2018, 18:22
1 / 1

kombajn claas - uvos ch.= ekstra cena

6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kombajn claas donesen od svajcarija ne e raboten vo mk. odlicna sostojba - moze zamena