Број на оглас: 2690272
Објавен на: 18.08.2018, 22:10
1 / 3

MASSEY FERGUSON 36 90 uvos od CH.

12.900 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


190 KS.
94 GOD.
EKSTRA SOSTOJBA