Број на оглас: 2689508
Објавен на: 06.12.2018, 17:21
1 / 5

Gjakuzi koristeno dobro socuvano

190 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Хидромасажни кади

Вид на оглас: Се продава


Gjakuzite e edno od najdobrite so site dodatoci pumpi masazeri nema so nema kupeno 1200e ,se dava povolno celosno ispravno 1.70x90cm