Број на оглас: 2689504
Објавен на: 06.12.2018, 17:21
1 / 3

Dobro socuvano gjakuzi so site dodatoci

170 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Вид на оглас: Се продава


Gjakuzito e socuvano koristeno 2godini ,ie edno od najopremenite so masazeri se dava mnogu evtino. 1.50x85cm